45

Штипка за Пари

385 ден

Ултра практична, двострана иноксна штипка за пари и кредитни картички.

Нема на залиха

Опис

Компактна ултра елегантна двострана штипка за пари и кредитни картички, изработена од нерѓосувачки челик – инокс.

Благодарение на инвентивниот дизајн, од едната страна може да ја чувате готовината а од другата страна може да си ги поставите вашите кредитни картички, а може документи за идентификација, како личната карта, возачката дозвола или визит карти.

Компактна, ултра елегантен, може да ја носите во џеб, а парите секогаш ќе ви се здиплени и при рака. Оваа штипка – паричник, е изработена од високо квалитетен нерѓосувачки челик – инокс, со што се гарантира долготраност и ќе ја користите со задоволство во годините што доаѓаат. .

Доколку ја нарачате, Ви посакуваме оваа штипка секогаш да ви биде полна со пари.

Димензии:
Должина 15 см
Ширина 11 см
Дебелина 2 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This