Штипки Бамбус (сет 20)

45 ден

Сет од 20 дрвени штипки.

Опис

Сет од 20 квалитетни штипки изработени од бамбус.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This