40 %
Заштеда 192 ден

Штитник за Врати и Прозорци

480 ден 288 ден

Двоен штитник-изолатор од провев за врати и прозорци.

На залиха

Опис

Провевот или народски кажано “промајата” е секојдневен проблем, тоа посебно доаѓа до израз доколку имате луфта на вратите или прозорците.

Со овој иновативен изолатор многу лесно ќе го запечитите просторот под вратата или прозорецот и ќе спречите несакана циркулација на воздухот.

Воедно и физички ќе спречите влез на инсектите во вашиот дом.

Лете ќе ладниот воздух ќе остане внатре а топлиот надвор, а зиме обратно. Покрај тоа ќе заштедите од сметката за греење или ладење, ова е потполно енергетски ефикасен производ.

Штитникот е со приспособлива големина и може да го сечете во зависност од вашите потреби, едноставно се мести и држи цврсто. Може да го користите и на сите видови внатрешни и на надворешни врати.

Производот доаѓа и во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Димензии на пакувањето: 30x13x9см

Должина на штитникот: 80 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This