20 %
Заштеда 200 ден

Систем за Подместување Мебел

(1 оценка од муштерија)

990 ден 790 ден

Систем за лесно подместување на мебелот, направете го новиот распоред во вашиот дом сами без помош.

На залиха

Опис

Овој иновативен систем за подместување на мебелот ќе ви овозможи сами без ничија помош да го подместите тешкиот мебел во вашиот дом.

Системот се состои од ергономски обликуван челичен лост кој ви дава 10 пати повеќе сила и со леснотија ќе може да го кревате тешкиот мебел, со лостот се вклучени и 4 мулти функционални подлоги кои се поставуваат под мебелот и истиот може со леснотија да го поместите било каде во вашиот дом. Инаку подлогите се комбинирани може да се користат во зависнот од тоа каков ви е подот, едната страна е за теписи, а другата е за рамни површини паркет, плочки, ламинат итн…

Се што треба да направите е да подигнете, поставите и поместете…

Покрај за подместување на мебелот лостот со сигурност ќе ви се најде и во многу други прилики, на пример кога сакате да го поставите тепихот под каучот, или сакате да ја подигнете полицата да исчистите, или да си го земете изгубениот предмет под креветот….

Повеќе нема потреба да ги замарате пријателите или соседите за помош, новиот распоред ќе си го направите сами.

 

Производот доаѓа и во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

1 коментар за Систем за Подместување Мебел

  1. Aleksandar

    lesno ja premestiv garniturata

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This