Скара со ногарки и полица (28×50 см)

1790 ден

Скара со ногарки и полица.

Опис

Скара со ногарки и дрвена полица.

Димензии: 
Висина со ногарки: 64см
Ширина 28см
Должина: 50см
Димензии на скарата за печење: 50 x 28 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This