Скара со ногарки и полица (40×60 см)

2250 ден

Премиум Скара со ногарки и дрвена полица.

 

Опис

Премиум скара со ногарки и дрвена полица.

Исклучително лесна за склопување и расклопување (без додатен алат).

Произведено во Македонија.

Димензии: 
Висина со ногарки: 70см
Ширина 40см
Должина: 60см
Димензии на скарата за печење: 60 x 40 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This