Скара со помошни маси

2990 ден

Скара со ногарки, полица, помошни маси и поклопец

Опис

Високо квалитетна скара со ногарки, полица, помошни маси и поклопец.

Димензии: 
Висина: 100 см
Ширина 30 см
Должина: 106 см
Димензии на скарата за печење: 50 x 30 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×