25 %
Заштеда 500 ден
25 %
Заштеда 500 ден
25 %
Заштеда 500 ден
25 %
ПОПУСТ 500 ден

SLIM’N LIFT CARESSE – Еластични фармерки (3 пара)

1990 ден 1490 ден

Елстични фармерки Slim’n Lift Caresse.

Исчисти

Опис

SLIM’N LIFT CARESSE еластични фармерки се меки удобни без копчиња и патенти

Сетот се состои, од три пара (два црни и еден плав)

 

Големини :

S/M – 60-76 cm

L – 66-82 cm

 

 

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL

1 коментар за SLIM’N LIFT CARESSE – Еластични фармерки (3 пара)

  1. sakam edno ralo crni dali mozi

    • Јавете се на 071 308 777
      Во зависност од големината нашите оператори ќе ви кажат дали може.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This

X