Слип Машки Килоти

115 ден

Машки долен веш Слип Килоти

Исчисти
Шифра: МБИ-02 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Машки долен веш Слип Килоти, произведено во Македонија.

 

Состав на материјал:

90% памук, 10% еластин

Додатни информации

Боја

Црна, Бела, Меланш

Големина

S, M, L, XL, XXL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This