30 %
Заштеда 290 ден

Стајлер за Локни – Perfect Curl

970 ден 680 ден

Иновативен стајлер-керамичко фигаро, за совршено обликување локни.

Опис

Убаво обликуваната коса е врлина на секоја модерна жена. Секојдневното одење во фризерски салон не е практично, или уште поважно – не е економски исплатливо. Затоа ве повикуваме да се запознаете со овој стајлер – керамичко фигаро со кое секојдневно ќе може сами да си обликувате совршени Локни.

Иновативниот спирален дизајн овозможува стилизирање на косата од 3 страни истовремено со што зе овозможува инстантно 3Д обликување на локните.

 

Исклучително лесно за употреба, ќе се прашувате како сте можеле без него, и најважно од се стајлерот е неверојатно ефтин, ќе ве чини колку само 1-2 посети на вашиот фризерски салон.

Уредот целосно ги задоволува најсовремените стандарди за квалитет, доаѓа со изолациска обвивка, керамичко-турмалински слој низа фиксна спирала, ергономска рачка со гумена облога и професионален вртлив кабел.

Кога ќе го вклучите стајлерот постига температура од 180 ° C, а има и копче за контрола на температурата.

 

Карактеристики и Погодности:

  • Ултра практичен ергономски дизајн
  • Професионален фризерски третман за неколку минути
  • Совршени локни
  • Копче за вклучување/исклучување
  • Свтилка индикатор
  • Ротирачки кабел
  • Заштитни изолациска обвивка

 

Стајлерот е достапен во неколку бои, при телефонската потврда на нарачкта ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста).

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

 

 

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×