Стаклено Ѕвоно

180 ден

Стаклено ѕвоно, идеално за одржување на свежината на храната.

Опис

Мало стаклено ѕвоно, практично и елегантно, дизајнирано за одржување на свежината на храната.

Идеално за чување ситни колачи или кекс, половината од лимонот или јаболкото, итн…

Димензии:
Дијаметар 11 см
Висина 13.5 cm
Капацитет 505 cc

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This