Сталажа за садови

950 ден

Метална сталажа за садови.

Опис

Метална сталажа за садови.

Димензии:

Висина: 38 см

Должина: 43 см

Ширина: 25 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×