Сталажа за телефон и весници

899 ден

Опис

Метална (solid brass) сталажа за телефон и весници.

Пониклувана со златна боја.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×