Сталажа за весници од Ковано Железо

870 ден

Декоративно-практична сталажа за весници од ковано железо.

 

Опис

Декоративна и практична сталажа за весници, изработена од ковано железо.

 

Димензии:

висина 45 см

ширина 27 см

должина 35 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×