20 %
Заштеда 60 ден

Сталажа за Ѕид

300 ден 240 ден

Ултра практична сталажа за поставување на ѕид.

На залиха

Опис

Исклучително практична сталажа која може да ја поставите на ѕидот во купатилото или кујната, во туш кабината, на мебелот, на прозорците…

Вашите предмети и аксесоари секогаш ќе ви бидат на дофат, ќе си го организирате просторот и ќе ви заличи купатилото.

А посебно е погодна за туш кабини, каде ќе може да си ги поставите шампоните бричот и геловите.

Сталажата може да ја користите и во кујната за да ги организирате зачините и кујнските алатки.

И најважната работа сталажата исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолеплив панел, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 кг, а и водоотпорно е. Но се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува.

Сталажата е достапна во бела и сива боја. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

 

 

ДИМЕНЗИИ:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This