20 %
Заштеда 20 ден

Стикери против Комарци (сет6)

100 ден 80 ден

Иновативни стикери во форма на е-моџи против комарци.

Опис

Колку време и нерви имате изгубено обидувајќи се да се справите со комарците? Сигурно имате потрошено цело мало богатство на разни препарати, инсктициди и хемикалии.

Но не повеќе! Ви ги претставуваме овие иновативни ситкери кои ќе ве заштитат од непријатните убоди на комарците..

Овие иновативни стикери се покриени со активни природни супстанци кои комарците не може да ги поднесат. Како на пример нано есенцијални масла од лимонова трева, лавандер и други растенија.

Може да ги поставите на облеката, ракавите, маицата, чорапите капата итн.. Откога ќе ги поставите имаат активно дејство на површина од 1 кубен метар со траење до 72 часа во зависност од надворешните услови, посебно се ефективни првите 8 часа откога ќе ги залепите на облеката.

Може да ги користите и дома и надвор, подебно се погодни за прошетки, а бидејќи стикерите се во форма на емоџи може да ги користите и како моден додаток. Децата ги обожуваат и без проблем ќе ги носат.

Во сетот има 6 стикери, доволно за целото семејство. И се препорачува да ги лепите исклучиво на облека никогаш дирекно на кожата.

Конечно иновативен производ со кој со леснотија ќе се справите со досадните и непријатни комарци.

Стикерите се достапни во повеќе бои, доколку имате преференца за боја напишете во забелешка, или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This