Стоечки Часовник – Во Форма на Видео Камера

460 ден

Часовник во форма на застарена видео камера.

Шифра: 2022-119 Категории: , , , , Ознака:

Опис

Стоечки часовник во форма на застарена видео камера. Изработен од квалитетна пластика.

 

Димензии: 20 х 18 х 6cm

Додатни информации

Боја

Златна, Сребрена, Бронза

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This