Стол – Деси

4500 ден

Високо квалитетен стол изработен од буково дрво во комбинација со штоф.

Опис

Високо квалитетен стол изработен од буково дрво во комбинација високо квалитетен штоф.

Столот ќе донесе елеганција на вашата маса, а истовремено кембриџовскиот ергономски дизајн го прави многу удобен за седење.

Дуплиот штеп и изборот на најквалитетни материјали при изработката на овој стол гарантираат трајност за да можете да го користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

 

Освен како на сликата столот може да го нарачате во боја и материјал по ваш избор, консултирајте се со нашите оператори на 071 308 777 пред нарачка. Од материјал може да изберете високо квалитетен штоф и еко-кожа, а достапни се десетина разни бои. Цената ќе остане иста.

КОЛОР КАРТИ ЗА НАРАЧКА НА МЕБЕЛ СО БОЈА ИЛИ КОМБИНАЦИЈА НА БОИ ПО ЖЕЛБА!

Произведено во Македонија за извоз.

Димензии:

  • Висина 95 см
  • Ширина 55 см
  • Висина Седло 45 см
  • Длабочина Седло 60 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This