Стол – Ориентал

3490 ден

Високо квалитетен стол изработен од буково дрво во комбинација со штоф.

Опис

Високо квалитетен стол изработен од буково дрво во комбинација високо квалитетна еко-кожа.

Столот ќе донесе елеганција на вашата маса, а истовремено кембриџовскиот ергономски дизајн го прави многу удобен за седење.

Дуплиот штеп и изборот на најквалитетни материјали при изработката на овој стол гарантираат трајност за да можете да го користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

 

Освен како на сликата столот може да го нарачате во боја и материјал по ваш избор, консултирајте се со нашите оператори на 071 308 777 пред нарачка. Од материјал може да изберете високо квалитетен штоф и еко-кожа, а достапни се десетина разни бои. Цената ќе остане иста.

КОЛОР КАРТИ ЗА НАРАЧКА НА МЕБЕЛ СО БОЈА ИЛИ КОМБИНАЦИЈА НА БОИ ПО ЖЕЛБА!

Произведено во Македонија за извоз.

Димензии:

  • Висина 104 см
  • Ширина 50 см
  • Висина Седло 46 см
  • Длабочина Седло 65 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This