35 %
Заштеда 135 ден

Столче со Наслон – Расклопливо

385 ден 250 ден

Мало преносно помошно столче со наслон на расклопување.

Нема на залиха

Опис

Мало помошно столче со наслон на расклопување. Исклучително практично и преносно (кога е расклопено зазема многу малку простор).

Може да се користи и со и без наслонот благодарение на инвентивниот дизајн.

Изработено од метал и платно.

Столчето е достапно во повеќе бои, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме какво да ви пратиме.

Димензии кога е во функција: 46 x 28 x 29 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This