Свеќа (5х10)

110 ден

Дебела декоративна свеќа

Шифра: Ј24Њ Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Свеќа.
Димензии: 5х10 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Свеќа (5х10)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This