Свеќа (6х10)

180 ден

Дебела декоративна свеќа

Шифра: 12038-2Р Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Свеќа.
Димензии: 6х10 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Свеќа (6х10)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This