Свеќа (6х7,5)

160 ден

Дебела декоративна свеќа

Шифра: 12038-1Р Категории: , Ознаки: ,

Опис

Свеќа.
Димензии: 6х7,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Свеќа (6х7,5)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This