Свеќник (12x24x27см)

990 ден

Декоративен свеќник за 2 свеќи..

Шифра: 33509 Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен, функционален, метален свеќник со висечки делови со чашки за свеќи.

Постолјето е изработено од ковано железо а висечки делови се изработени од позлатен метал, чашкит се стаклени.

Идеално за идилична и роматнична атмосфера.

Димензии:
-Висина 27 см
-Ширина 12 см
-Должина 24 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This