Свеќник – Ковано Железо со Кристалин

550 ден

Декоративен свеќник од ковано железо со сад од кристалин за 2 свеќи..

Шифра: 3492с Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен, функционален, свеќник со основа од ковано железо со садови за свеќа од златен кристалин.

Идеално за идилична и роматнична атмосфера.

Димензии:
-Висина 8см
-Ширина 12 см
-Должина 23 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Свеќник – Ковано Железо со Кристалин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This