Свеќник – Ковано Железо со Кристалин

790 ден

Декоративен свеќник од ковано железо со сад од кристалин за 3 свеќи..

Шифра: 3496 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен, функционален, свеќник со основа од ковано железо со садови за свеќа од златен кристалин.

Идеално за идилична и роматнична атмосфера.

Димензии:
-Висина 12см
-Ширина 12 см
-Должина 30 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This