Свеќник – Ковано Железо со Кристалин

380 ден

Декоративен свеќник од ковано железо со сад од кристалин за 1 свеќа..

Шифра: 3495с Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен, функционален, свеќник со основа од ковано железо со сад за свеќа од златен кристалин.

Идеално за идилична и роматнична атмосфера.

Димензии:
-Висина 22 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Свеќник – Ковано Железо со Кристалин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This