Свеќник – Ковано Железо со Кристалин

350 ден

Декоративен свеќник од ковано железо со сад од кристалин за 1 свеќа..

Нема на залиха

Шифра: 3491с Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен, функционален, свеќник со основа од ковано железо со сад за свеќа од златен кристалин.

Идеално за идилична и роматнична атмосфера.

Димензии:
-Висина 8см
-Дијаметар 12 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×