Свеќник – Premium

3990 ден

Украсен метален свеќник за 5 свеќи.

Шифра: 6567 Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен функционален метален свеќник за пет свеќи, кој едноставно плени со својата убавина.

Висина 35 см
Ширина 10.5 см
Должина 66 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This