Свеќник – Premium

1250 ден

Украсен метален свеќник за 1 свеќа.

Шифра: 6575А Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен функционален метален свеќник за една свеќа, кој едноставно плени со својата убавина.

Висина 28 см
Дијаметар 12 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This