Свеќник – Premium

1350 ден

Украсен метален свеќник.

Шифра: 6581Б Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен функционален метален свеќник за една свеќа, кој едноставно плени со својата убавина.

Висина 33 см
Дијаметар 12 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This