Свеќник – Premium

1750 ден

Украсен метален свеќник за 2 свеќи.

Шифра: 6589 Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен функционален метален свеќник за две свеќи, кој едноставно плени со својата убавина.

Висина 46 см
Ширина 25 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This