Свеќник – Premium

2550 ден

Украсен метален свеќник за 3 свеќи.

Шифра: 6576 Категории: , , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен функционален метален свеќник за три свеќи, кој едноставно плени со својата убавина.

Висина 40 см
Ширина 9.5 см
Должина 35 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This