Тава со Капак – Инокс 18/10 (6.5л) Home Idea

1350 ден

Длабока тава / тенџере.

Шифра: 24-7.5 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Високо квалитетна длабока Тава за готвење изработена од најквалитетен инокс 18/10 и дебело дно обложено со 0.5мм алуминиум.

Капакот е комбиниран со ватростално стакло за да може да се гледа храната додека се приготвува.

Димензии:

Пречник: 24 см

Висина со капак: 27 см

Висина без капак: 7.5 см

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×