Тепалка за Инсекти (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: CO-42-П Категорија:

Опис

Исклучително практична тепалка за муви, комарци, пеперутки, и други инсекти.

Есенцијален реквизит со кој ќе се справите со досадните натрапници, а истовремено ќе го вежбате вашиот бекхенд и форхенд.

Од сите рачни тепалки ова е најефективна благодарение на проверениот дизајн.

Со овој практичен рекет ќе може да ги ловите и терминирате комарците, мувите, пеперутките, молците, и сите други инсекти, инстантно и на лице место ќе се справите со инсектите.

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои,  ќе ви биде испратено со боја по случаен избор..

Цената е за 1 тепалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This