30 %
Заштеда 210 ден

Термос со Пумпа (1л) – Портокалов

690 ден 480 ден

Исклучително практичен Термос со пумпа.

Опис

Високо Квалитетен Термос со пумпа со капацитет од 1 литар.

Димензии

Висина: 30 см
Дијаметар: 10 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This