Торба за Пазар со Тркала

330 ден

Иновативна прилагодлива торба со тркала за пазар со прекрасен дезен.

Опис

Модерна, ултра практична иновативна прилагодлива торба со тркала и прекрасен дезена која ќе ја користите повторно и повторно.

Благодарение на иновативниот дизајн со патенти торбата има прилагодлива големина и големината може да ја прилагодите во зависност од потребите.

Тркалата кои се поставени на долниот дел може да се сокријат и истите нема да се забележливи доколку ја носите торбата во рака или на раменици.

А доколку одите да пазарувате тешки намирници, тркалата може многу лесно да ги ставите во функција со едноставна операција.

Димензии:

 

Додатни информации

Дезен

Црвено со Букви, Розево со Точки, Сиво со Цветови, Розево со Линии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×