20 %
Заштеда 560 ден

Тротинет – Scooter (Премиум)

2240 ден

Квалитетен детски тротинет, кормило на склопување, постолје со ЛЕД и музика и 2 предни и дупли задни светлечки тркала.

На залиха

Опис

Квалитетен детски тротинет (скутер), со музика и со две предни и дупли задни светлечки тркала за дополнителна стабилност.

Тротинетот е исклучително лесен за користење, а одлично изгледа и дење и ноќе благодарение на светлечките ЛЕД тркала кои се напојуваат со кинетичка енергија, што значи нема потреба од батерија, само возење.

Тротинетот има вградено и аудио систем (кој работи на батерија) и додатни лед светилки од страните на постолјето.

Тркалата се од премиум материјали со премиум изведба.

Овој премиум модел ги задоволува сите светски стандарди за безбедност и квалитет и има неколку сертификати. А со ултра модрниот и практичен дизајн исклучително е лесен за возење, склопување и расклопување.

Идеален е за развој на рамнотежа, моторика, ориентација во просторот и на ителигенцијата на детето воопшто.

За разлика од обичните тротинетот доаѓа и со механизам за склопување на кормилото, кога не го користите склопен зазема многу малку место за чување.

Тротинетот е ултра издржлив и за разлика од обичните тротинети има многу поголема максимална носивост.

 

Карактеристики и погодности:

 • Светлечки силиконски тркала на кинетичка енергија
 • Светлечки лед постолје со музика
 • Композитна конструкција и прекрасен практичен дизајн
 • Широко постолје
 • Лесна контрола и стабилност
 • Кормило со нелизгави рачки и подесување на висината
 • Лесно се склопува и расклопува, практичен за чување
 • Две предни и дупло задно тркало
 • Голема ножна Кочница
 • Безбеден и Сертифициран
 • Максимална носивост до 100 Кг

 

ДИМЕНЗИИ:

Тротинетот е достапен во 3 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за 1 тротинет.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This