Инокс Цедилки сет 3

140 ден

Сет од 3 цедилки

Опис

Сет од три цедилки изработени од инокс, сите различни по големина.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This