Украс – Касичка (Мече)

200 ден

Прекрасен украс од глазирана керамика кој може да служи и како касичка за монети.

Опис

Прекрасен украс во форма на мече со срце, изработен од глазирана керамика кој може да служи и како касичка за монети.

Димензии:
Висина 15 см
Дијаметар 12 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Украс – Касичка (Мече)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This