Украсна Сабја

750 ден

Украсен меч со футрола.

Шифра: 2015С Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Прекрасно декорирана украсна сабја со футрола, идеална за поставување на ѕид.

Должина 95 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Украсна Сабја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This