Украсни Кутии – сет 3

230 ден

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии со прекрасни дезени во форма на срце.

Опис

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии со различна големина (ги собира една во друга), со прекрасни дезени, изработени од ранфорс картон.
Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.

Димензии:
Голема: 7 x 13.5  x 13.5 см
Средна: 6 x 12.5 x 12.5 см
Мала: 5 x 10 x 10 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This