Украсни Кутии – сет 3

495 ден

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии со украсна машна

Нема на залиха

Опис

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии, со прекрасна комбинација на крем и кафеава боја, изработени од ранфорс картон.
Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.

Димензии:
Голема: 12 x 25 x 25 см
Средна: 11 x 20 x 20 см
Мала: 10 x 17 x 17см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This