Украсни Кутии – сет 3

600 ден

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии.

Опис

Сет од 3 украсни, практични, функционални кутии, со прекрасни дезени, изработени од пластична фолија во комбинација со компресиран картон.
Идеално за складирање на вредни реквизити и накит, или како кутија за подарок.

Димензии:
Голема: висина18 см, дијаметар17,5 см
Средна: висина16 см, дијаметар17 см
Мала: висина14 см, дијаметар 15 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Украсни Кутии – сет 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This