Украсно Ќесе (28×50см)

45 ден

Украсни ќеси за носење подароци, достапни во повеќе дезени.

Опис

Прикладно украсно ќесе за шише идеално за носење и подарување подароци.

Ќесето е достапно во повеќе дезени, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме какви да ви пратиме во зависност од достапноста.

Цената е за едно ќесе.

Димензии:
28 x 12 x 50 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×