Гел – Cold Cream Gel nettoyant surgras

800 ден

Ултра богат гел за чистење со колд крем. За сува и многу сува осетлива кожа.

Опис

Ултра богат гел за чистење со колд крем за сува и многу сува осетлива кожа.

Упатство за употреба: Ставете мала количина од гелот на дланката или на памучно крпче и нежно масирајте на претходно навлажнета кожа. Исплакнете добро. Користете го еднаш или двапати дневно.

Pin It on Pinterest

Share This

×