Уметничка слика (30×30 см)

290 ден

Уметничка слика насликана на платно.

Нема на залиха

Опис

Уметничка слика насликана е со специјална техника на платно.

Димензии: 30х30 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Уметничка слика (30×30 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This