Уметничка слика (30×40 см)

390 ден

Уметничка слика насликана на платно.

Нема на залиха

Опис

Уметничка слика насликана е со специјална техника на платно.

Димензии: 30х40 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Уметничка слика (30×40 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This