Универзален нож (28 см)

105 ден

Универзален нож со инокс сечиво.

 

Нема на залиха

Шифра: МД-5А Категории: , , , Ознаки: ,

Опис

Универзален нож со инокс сечиво кој го прави овој нож специфичен и со висок квалитет, кој наоѓа примена во секоја кујна. 

Димензии: 28,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This