Вага – Механичка (130кг) Повеќе дезени

355 ден

Модерна механичка вага за мерење телесна тежина со дезен.

Исчисти
Шифра: 125Д Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Модерна механичка вага за мерење телесна тежина до 130Кг достапна во повеќе дезени.

Димензии 25 x 27 см.

Додатни информации

Дезен

Пингвини, Замок, Ливада, Езеро, Топка

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×